Webform Scheduler (7.x-1.0-beta7) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Start time
ru: Время начала

en: Submissions for this form are closed.
ru: Данную форму нельзя отправить.

en: E.g., @date
ru: Например: @date
