Webform Scheduler (7.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Webform
sk: Webformulár

en: Submissions for this form are closed.
sk: Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: E.g., @date
sk: Napr., @date
