Webform Scheduler (7.x-1.0-beta8) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Closed
de: Geschlossen

en: Webform
de: Webformular

en: Start time
de: Startzeit

en: Submissions for this form are closed.
de: Dieses Formular ist für Eingaben gesperrt.

en: Scheduler
de: Zeitplaner

en: End time
de: Endzeit

en: E.g., @date
de: z. B. @date
