Webform Scheduler (7.x-1.0-beta8) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Webform
hu: Űrlap

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Submissions for this form are closed.
hu: Az űrlap le van zárva, ezért nem lehet kitölteni.

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: E.g., @date
hu: Például @date
