Webform Scheduler (7.x-1.0-beta8) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Submissions for this form are closed.
it: Gli inserimenti per questo form sono chiusi.

en: End time
it: Punto di fine

en: E.g., @date
it: esempio: @date
