Webform Scheduler (7.x-1.0-beta8) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Closed
pt: Fechado

en: Start time
pt: Hora de início

en: Submissions for this form are closed.
pt: Este formulário está fechado para novos envios.

en: End time
pt: Hora de fim

en: E.g., @date
pt: Ex: @date
