Webform Scheduler (7.x-1.0-beta8) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Webform
uk: Вебформа

en: Start time
uk: Початковий час

en: Submissions for this form are closed.
uk: Цю форму вже не можна надіслати.

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: End time
uk: Кінцевий час

en: E.g., @date
uk: Наприклад, @date
