Webform Scheduler (7.x-1.0-beta9) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Scheduler
ca: Programació

en: End time
ca: Hora de fi

en: E.g., @date
ca: Ex. @date

en: Schedule webforms
ca: Programa formularis

en: Access restriction method
ca: Mètode de restricció d'accés

en: Deny access to the page
ca: Denegar l'accés a la pàgina

en: Allow access to the page, hide the webform
ca: Permetre l'accés a la pàgina, amagar el formulari web

en: Allow access to the page, show the webform, disable components
ca: Permetre l'accés a la pàgina, mostrar el formulari web, desactivar components

en: Specify dates and times to schedule when users are allowed to use this webform.<br />If the webform's overall status is set to %Closed under Submission settings, it will remain closed regardless of Scheduler settings.
ca: Especifiqueu les dates i hores per programar quan els usuaris estan autoritzats a utilitzar aquest formulari web.<br />Si l'estat del formulari web s'estableix en %Closed a la configuració, aquest romandrà tancat independentment de la configuració de la Programació.

en: Message to display before start date
ca: Missatge a mostrar abans de la data d'inici

en: Message to display before start date. Leave empty to use default message
ca: Missatge a mostrar abans de la data d'inici. Deixar en blanc per a utilitzar el missatge per defecte

en: Message to display after end date
ca: Missatge a mostrar després de la data de finalització

en: Message to display after end date. Leave empty to use default message
ca: Missatge a mostrar després de la data de finalització. Deixar en blanc per a utilitzar el missatge per defecte
