Webform Scheduler (7.x-1.0-beta9) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Webform
da: Webformular

en: Start time
da: Start tid

en: Scheduler
da: Planlægning

en: End time
da: Slut tid

en: E.g., @date
da: F.eks. @date
