Webform Scheduler (7.x-1.0-beta9) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Scheduler
he: מתזמן

en: End time
he: זמן סיום:

en: E.g., @date
he: למשל, @date
