Webform Scheduler (7.x-1.0-beta9) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Webform
lt: Web forma

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: Schedule webforms
lt: Web formų publikavimo grafikas

en: Change a webform's start and end date, allowing a webform to be scheduled.
lt: Pakeisti web formos pradžios ir pabaigos datas, leidžiant web formas publikuoti pagal grafiką.

en: The end time cannot be before the start time.
lt: Pabaigos laikas negali būti ankstyvesnis už pradžios laiką.

en: Allows webforms to have a start and end date for their submissions.
lt: Leidžia web formoms turėti pradžios ir pabaigos datas, kuriomis būtų valdomi pateikimai.

en: Access restriction method
lt: Prieigos apribojimo metodas

en: Deny access to the page
lt: Uždrausti pasiekti puslapį

en: Allow access to the page, hide the webform
lt: Leisti pasiekti puslapį, tačiau nerodyti web formos
