Webform Scheduler (7.x-1.0-beta9) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Start time
sv: Starttid

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: End time
sv: Sluttid

en: E.g., @date
sv: Till exempel, @date

en: Deny access to the page
sv: Neka åtkomst till sidan

en: Allow access to the page, hide the webform
sv: Tillåt åtkomst till sidan, göm formuläret

en: Allow access to the page, show the webform, disable components
sv: Tillåt åtkomst till sidan, visa formuläret, avaktivera komponenter

en: Specify dates and times to schedule when users are allowed to use this webform.<br />If the webform's overall status is set to %Closed under Submission settings, it will remain closed regardless of Scheduler settings.
sv: Specificera datum och tider för schemaläggning av när användare tillåts använda detta formulär.<br />Om formulärets generella status är satt till %Closed under Inskickningsinställningar är det stängt oavsett vad som är satt under Schemainställningar.
