Webform Scoring (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by
