Webform Scoring (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን
