Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Yes
ast: Sí

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar
