Webform Scoring (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: About
bn: সম্পর্কে
