Webform Scoring (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Yes
bs: Da

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj
