Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Yes
ca: Sí

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Webform
ca: Formulari web

en: Component not found
ca: No s'ha trobat el component

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls
