Webform Scoring (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Webform
cy: Ffurf gwe
