Webform Scoring (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Yes
da: Ja

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Webform
da: Webformular

en: Component not found
da: Komponent ikke fundet

en: About
da: Om
