Webform Scoring (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Yes
de: Ja

en: edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Update
de: Aktualisieren

en: Add
de: Hinzufügen

en: Scores
de: Punkte

en: Webform
de: Webformular

en: Component not found
de: Komponente nicht gefunden

en: Data
de: Daten

en: About
de: Über
