Webform Scoring (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu
