Webform Scoring (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Yes
es: Sí

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Component not found
es: Componente no encontrado

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de
