Webform Scoring (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Yes
et: Jah

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Scores
et: Tabeliseis

en: Webform
et: Veebivorm

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist
