Webform Scoring (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Yes
eu: Bai

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz
