Webform Scoring (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره
