Webform Scoring (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Yes
fi: Kyllä

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja
