Webform Scoring (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે
