Webform Scoring (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Yes
he: כן

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות
