Webform Scoring (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: About
hi: के बारे में
