Webform Scoring (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Yes
hr: Da

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: About
hr: Opis
