Webform Scoring (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Yes
is: Já

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: About
is: Um
