Webform Scoring (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Yes
it: Sì

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Component not found
it: Componente non trovato

en: Data
it: Dati

en: About
it: Informazioni
