Webform Scoring (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: delete
jv: busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Yes
jv: Ya

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: About
jv: Ngenani
