Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Yes
ka: დიახ

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება
