Webform Scoring (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: About
km: អំពី
