Webform Scoring (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Scores
kn: ಅಂಕಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
