Webform Scoring (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Yes
mn: Тийм

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх
