Webform Scoring (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा
