Webform Scoring (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Yes
nl: Ja

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Webform
nl: Formulier

en: Component not found
nl: Component niet gevonden

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over
