Webform Scoring (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: delete
os: схаф

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Yes
os: Ойы

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
