Webform Scoring (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Yes
pl: Tak

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Scores
pl: Wyniki

en: Webform
pl: Formularz

en: Component not found
pl: Nie znaleziono komponentu

en: About
pl: O stronie
