Webform Scoring (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
