Webform Scoring (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: About
sl: O modulu
