Webform Scoring (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Yes
sq: Po

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: About
sq: Informacione
