Webform Scoring (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање
