Webform Scoring (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Yes
te: అవును

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి
