Webform Scoring (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: delete
tr: sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Yes
tr: Evet

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Component not found
tr: Bileşen bulunamadı

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında
