Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: About
ug: ھەققىدە
