Webform Scoring (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Yes
uk: Так

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Scores
uk: Рахунки

en: Webform
uk: Вебформа

en: Component not found
uk: компонент не знайдений

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: New rule
uk: Нове правило
